Jakie zabawki są najodpowiedniejsze dla twojego pupila?

Wybór zabawki dla pupila.

Zabawa z czworonogiem jest wspaniałą możliwością, żeby spożytkować energiczność naszego zwierzaka, jednocześnie wzmacniać relację. Regularne psoty działają pozytywnie na formę psa, a także dają frajdę właścicielowi. Gry warto jest urozmaicać używając zabawek dla psów. W sklepach natkniemy się dużo różnorodnych typów zabawek dla psów, ale jak dobrać tą odpowiednią?

Piłka dla psa.

Ulubioną zabawką naszych psów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę dostaniemy w większości punktów zoologicznych w różnych rozmiarach, pasujących do gabarytów naszego zwierzaka. Piłki dla psów produkowane są z szeregu tworzyw, są piłki gumowe, z materiału a także plastikowe. Wybierając piłki dla psa powinniśmy zwrócić uwagę na jej wielkość. Wielkości piłek dla psów bywają stałe, ale trzeba pamiętać o możliwości zadławienia się podczas zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa okazuje się za mała. Wybierając nową zabawkę pamiętajmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to wyjątkowo ważne, gdy jesteśmy właścicielami niewielkich ras psów, jak pudle lub yorki, którym kupujemy mniejsze wielkości zabawek.

Frisbee dla psa.

Gdy chcielibyśmy wyszaleć się z psem na zewnątrz świetnym wyborem jest frisbee dla psa. Trudno znaleźć czworonoga, który oprze się w tej zabawie. Frisbee dla psa dużo lepiej używać na otwartym terenie, takiej jak łąka, park czy ogród, tam gdzie pupil może rozpędzenia się. Jeśli piesek umie aportować, warto kupić frisbee dla psa o dobranej średnicy, tak aby psu wygodnie było nosić przedmiot w pysku. Frisbee dla psa nie może być zbyt twarde, ponieważ istnieje możliwość przypadkowego uderzenia zwierzęcia frisbee podczas zabawy, więc w celu uniknięcie nieprzyjemnych sytuacji kupujmy zabawek mało twardych. Zabawa z frisbee jest ekscytującą formą aktywności fizycznej, a wiadomo przecież, że w zdrowym ciele, zdrowy duch!

sklep zoologiczny kraków https://www.krakvet.pl/